-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюм рятувальника (куртка та брюки)
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-008145-a
Завершена
207 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Номер:
ea3c819b9afd492890e2ae5a9aa58b46
Внутрішній номер закупівлі:
24564731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-27-008145-a
Замовник:
Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
26123450
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Першотравнева, б.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Парапанов Сергій Миколайович +380617874850 ksvass.kobra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2025 14:11 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2025 14:11 - 07.03.2025 00:00
Аукціон:
07.03.2025 14:53 - 07.03.2025 15:28
Період кваліфікації:
07.03.2025 15:28 - 11.03.2025 12:35
Період завантаження договору:
17.03.2025 00:00 - 27.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 000.00 Костюм рятувальника (куртка та брюки)