• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Костюм рятувальника (куртка та брюки)

Оголошено тендер

207 000.00 UAH
Номер: 83f676405a2e409a98c64d26d050f696
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-07-004539-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
Замовник: Комунальна спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна служба
Очікувана вартість: 207 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Костюм рятувальника (куртка та брюки)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.01.2025 12:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума207 000.00 UAH