• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. У разі, якщо використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (в тому числі адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, торговельні марки, моделі, загальноприйняті міжнародні терміни) можуть бут викладені іншою мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 32c0ed5f413e418995bf5cdb43c25d11
Внутрішній номер закупівлі: 24562119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-005489-a   
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Руженко +380959027015 suddogovir@ukr.net https://su.arbitr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2025 11:57 - 07.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2025 11:57 - 10.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)