• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: eb9d3d35f981466fb6d4408e7dff3f16
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-27-003547-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Примітки: Потреба 2025. Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.02.2025 10:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума300 000.00 UAH