-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації, обробки, введення та зберігання анкетних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-011346-a
Завершена
260 947.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 610.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 610.00 UAH
Номер:
bfd4d005b2c84e75be9ae2b48b42e3b3
Внутрішній номер закупівлі:
24554273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-26-011346-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139952
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул.Ульянова, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Андрійович Хоріщенко +380962282772 khoryshchenko@ocntt.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
260 947.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.02.2025 13:01 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2025 13:01 - 07.03.2025 16:10
Період кваліфікації:
07.03.2025 16:10 - 11.03.2025 11:59
Період завантаження договору:
17.03.2025 00:00 - 27.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 947.50 Послуги з організації ,обробки, введення та зберігання анкетних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області