-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації, обробки, введення та зберігання анкетних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області
Оголошено тендер
260 947.50
UAH
Номер:
65dfcc5ebd184f45acad3f5e0075b075
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-25-011806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139952
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул.Ульянова, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02139952
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул.Ульянова, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 947.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації, обробки, введення та зберігання анкетних даних випускників закладів освіти Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72310000-1 Послуги з обробки даних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.02.2025 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 947.50 UAH