-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування коліс легкового автотранспорту - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-010062-a
Джерело фінансування - власні кошти
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
0165a96a57f1421789b0b6dc1ac65351
Внутрішній номер закупівлі:
24552967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-26-010062-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2025 15:40 - 03.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2025 15:40 - 06.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
06.03.2025 00:00 - 10.03.2025 11:41
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування коліс легкового автотранспорту - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника