-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування коліс легкового автотранспорту - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
d76b64847ad54c439d600ffefb9014b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-26-011817-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування коліс легкового автотранспорту - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
26.02.2025 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH