-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
Тендер Prozorro UA-2018-08-31-001556-a
Завершена
3 200 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
Номер:
cabcb748b49e405da8df69123491bc0b
Внутрішній номер закупівлі:
2451162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-31-001556-a
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульваро-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ася Мансурова +380442814296 a.mansurova@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2018 16:35 - 15.09.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2018 16:35 - 25.09.2018 10:00
Аукціон:
26.09.2018 13:54 - 26.09.2018 14:15
Період кваліфікації:
26.09.2018 14:15 - 27.09.2018 17:26
Період завантаження договору:
26.09.2018 14:15 - 16.10.2018 14:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи "PROZORRO"
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2018 - 30.11.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МК-КОНСАЛТИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Оскарження: 26.09.2018 14:15 - 08.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41208895
-
Контактна особа:
Корженевський Максим Вікторович +380634954965 as@consulting.mk
-
Адреса:
03151, Україна, Київська, Київ, Соціалістична 21/10
Оскарження: 26.09.2018 14:15 - 08.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 083 250.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 081 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2018 17:26
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "ІТ.ВААН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39239939
-
Контактна особа:
Ірина Коваленко +380991325473 iryna.kovalenko@unity-bars.com
-
Адреса:
02160, Україна, Київська область, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВОЗЗ'ЄДНАННЯ, будинок 15
Початкова пропозиція
3 190 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 140 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
52182a7c6a874b3cb2b0f314ccc88778
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-31-001556-a-c1
Постачальник:
ТОВ "МК-КОНСАЛТИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41208895
-
Контактна особа:
Корженевський Максим Вікторович +380634954965 as@consulting.mk
-
Адреса:
03151, Україна, Київська, Київ, Соціалістична 21/10
Номер договору:
00000221/Г
Сума договору:
3 081 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.10.2018 00:00 - 08.01.2020 00:00
Дата підписання:
09.10.2018 12:00
Статус:
Виконаний