-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов’язані із системами та підтримкою
3 081 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
52182a7c6a874b3cb2b0f314ccc88778
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-31-001556-a-c1
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Контактна особа:
Ася Мансурова +380442814296 a.mansurova@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульваро-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МК-КОНСАЛТИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41208895
-
Контактна особа:
Корженевський Максим Вікторович +380634954965 as@consulting.mk
-
Адреса:
03151, Україна, Київська, Київ, Соціалістична 21/10
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Номер договору:
00000221/Г
Дата підписання:
09.10.2018 12:00
Період дії договору:
09.10.2018 00:00 - 08.01.2020 00:00
Сума договору:
3 081 250.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 081 170.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи "PROZORRO"
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2018 - 30.11.2018