-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Ремонт системи вентиляції захисної споруди ГЗП-1 Стрийського ВУПЗГ)
Тендер Prozorro UA-2025-02-21-008188-a
Торги не відбулися
861 537.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 615.37 UAH
мін. крок: 1% або 8 615.37 UAH
Номер:
8276dd43b3004dadb1d8033cd82c12c9
Внутрішній номер закупівлі:
24507401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-21-008188-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Янушевська Людмила Володимирівна 0444612320 yanushevskaya-lv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
861 537.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.02.2025 15:03 - 02.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2025 15:03 - 05.03.2025 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴861 537.00 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Ремонт системи вентиляції захисної споруди ГЗП-1 Стрийського ВУПЗГ)