• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт системи вентиляції захисної споруди ГЗП-1 Стрийського ВУПЗГ

Оголошено тендер

1 033 844.40 UAH
Номер: f942f2eb1cc84f79873018730a1c5ae3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-10-015829-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Очікувана вартість: 1 033 844.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт системи вентиляції захисної споруди ГЗП-1 Стрийського ВУПЗГ
Примітки: Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування: 10.02.2025 15:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 033 844.40 UAH