-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп
Тендер Prozorro UA-2025-02-21-001632-a
Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Завершена
8 004.00
UAH з ПДВ
Номер:
7c034e5fba7f4a7d98bc181bd8c3f54a
Внутрішній номер закупівлі:
24500929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-21-001632-a
Замовник:
КПТМ "Криворіжтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342184
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КПТМ "Криворіжтепломережа" +380502278896, +380564095491 kptstender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 004.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Строп
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.03.2025
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Центральний склад, провулок Цісик Квітки, 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКІФ ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601501
-
Контактна особа:
Рудич Володимир Васильович 0983080008
-
Адреса:
50005, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Домобудівна. буд.25а
Ціна пропозиції
8 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2025 10:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e0ec871453814c9286d211b4be4db5bd
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-21-001632-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СКІФ ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35601501
-
Адреса:
50005, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Домобудівна. буд.25а
Номер договору:
№ 95-25
Сума договору:
8 004.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 670.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2025 00:00 - 31.05.2025 00:00
Дата підписання:
21.02.2025 00:00
Статус:
Підписаний