• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Строп

Оголошено тендер

8 004.00 UAH
Номер: 64b19852881446ba99e6770ac88f8648
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-21-001875-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КПТМ "Криворіжтепломережа"
Замовник: КПТМ "Криворіжтепломережа"
Очікувана вартість: 8 004.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Строп
Примітки: Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування: 21.02.2025 10:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 004.00 UAH