-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2025-02-21-000536-a
Завершена
193 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 966.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 966.00 UAH
Номер:
29e46a233ce34c0a87850d722f73442c
Внутрішній номер закупівлі:
24499848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-21-000536-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Курченко Світлана Василівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
193 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2025 11:11 - 28.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2025 11:11 - 03.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
03.03.2025 00:00 - 03.03.2025 12:04
Період завантаження договору:
09.03.2025 00:00 - 19.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 200.00 Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори