-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено тендер
193 200.00
UAH
Номер:
7475f82f1d0f443caf252664c5d4c199
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-21-000392-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
193 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
21.02.2025 09:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума193 200.00 UAH