-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2025-02-20-011484-a
Завершена
21 256 789.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 212 567.89 UAH
мін. крок: 1% або 212 567.89 UAH
Номер:
6e8748b2be9b47428dd32222156987cb
Внутрішній номер закупівлі:
24497279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-20-011484-a
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Уварова Юлія Сергіївна +380512373663 y.uvaroa@mkrada.gov.ua https://uprns.mkrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 256 789.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.02.2025 16:17 - 25.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2025 16:17 - 28.02.2025 16:22
Період кваліфікації:
28.02.2025 16:22 - 07.03.2025 12:47
Період завантаження договору:
13.03.2025 00:00 - 23.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 256 789.00 послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва