-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва
Оголошено тендер
21 256 789.00
UAH
Номер:
1b3fbc718e4f4a03a3d76b5fcc4a0628
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-20-012927-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
21 256 789.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.02.2025 15:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування території міста Миколаєва
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума21 256 789.00 UAH