-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2025-02-20-010005-a
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
Номер:
f7d0062c844243e7afc05efdf04e870d
Внутрішній номер закупівлі:
24495704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-20-010005-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкурат-Кремлянець Ольга Миколаївна +380544972837 olgashcurat@ukr.net http://crl-shostka.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2025 15:25 - 25.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2025 15:25 - 28.02.2025 10:00
Період кваліфікації:
28.02.2025 10:00 - 06.03.2025 11:14
Період завантаження договору:
12.03.2025 00:00 - 22.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами