-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
0e9c7d7ecd614f8f8c68648e281ca596
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-20-012363-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.02.2025 15:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із збирання, перевезення, зберігання, утилізації, знешкодження медичних відходів категорії «В»: використані небезпечно гострі предмети і медичні вироби забруднені біологічними рідинами, імунобіологічні лікарські засоби, з первинною упаковкою лікарського засобу, яка не втратила цілісність, медичні вироби і предмети, забруднені імунобіологічними лікарськими засобами, кров’ю та/або іншими біологічними рідинами, 18 01 03* Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції. (предмети і медичні вироби, забруднені імунобіологічними лікарськими засобами, кров’ю та/або іншими біологічними рідинами, використані небезпечно гострі предмети і медичні вироби, забруднені біологічними рідинами)
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги із збирання, перевезення, зберігання, утилізації, знешкодження медичних відходів категорії «В»: органні відходи (тканини, органи, частини тіла тощо). Збирання та оброблення небезпечних медичних відходів категорії «В»: 18 01 03* Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції. (Органні відходи-тканини, органи, частини тіла, плаценти, ембріони, тощо)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Збирання та оброблення фармацевтичних небезпечних відходів: 16 12 46* Змішані медичні та фармацевтичні відходи.
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
13 02 05* Мінеральні мастила та оливи, нехлоровані моторні, трансмісійні та мастильні оливи
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
16 01 07* Масляні фільтри
Кількість
4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
16 01 03 Відпрацьовані шини
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
16 06 01*Свинцеві батареї
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
20 01 21* Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи
Кількість
300 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH