-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-013310-a
Завершена
2 125 042.80
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 625.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 625.21 UAH
Номер:
3aea107da2ad473c9c65c29d69c29b4a
Внутрішній номер закупівлі:
24470134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-013310-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шмигель Наталя 380930101928 shmugel_natalia90@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 125 042.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.02.2025 17:23 - 23.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2025 17:23 - 26.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
26.02.2025 00:00 - 26.02.2025 20:08
Період завантаження договору:
04.03.2025 00:00 - 14.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 125 042.80 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень