-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
2 125 042.80
UAH
Номер:
ad178fea0e734ec5b32b6606b189730d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-18-016149-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №90
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336054
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, Б. Антоненка-Давидовича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 125 042.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування»
ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки:
Закупівля здійснюється керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про публічні закупівлі» , Постановою КМУ № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування:
18.02.2025 17:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 125 042.80 UAH