-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них. Крісло офісне в чергову частину; Стілець обідній в кімнату прийому їжі ізолятору; Крісло офісне у споруду подвійного призначення (бомбосховище); Крісло з підголовником в актову залу; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату інтерв’ювання; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату конфіденційних побачень ізолятору; Табурет 400х400х450 у кімнату проведення слідчих дій ізолятору; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Табурет 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Лавка 900х450х450;Лавка 1500х400х820 зі спинкою; Лавка 1200х400х820 зі спинкою; Лавка 1700х400х820 зі спинкою; Лавка 1300х400х820 зі спинкою; Лавка 1100х400х820 зі спинкою; Лавка 800х400х820 зі спинкою; Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-013156-a
Завершена
1 065 241.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 652.41 UAH
мін. крок: 1% або 10 652.41 UAH
Номер:
c8222af82b314d3cb6e90354a61d6f1e
Внутрішній номер закупівлі:
24469986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-013156-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Белозерова +380487794692 belozerova_s@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 065 241.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2025 17:03 - 25.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2025 17:03 - 28.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
28.02.2025 00:00 - 03.03.2025 16:43
Період завантаження договору:
09.03.2025 00:00 - 19.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 065 241.00 ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них. Крісло офісне в чергову частину; Стілець обідній в кімнату прийому їжі ізолятору; Крісло офісне у споруду подвійного призначення (бомбосховище); Крісло з підголовником в актову залу; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату інтерв’ювання; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату конфіденційних побачень ізолятору; Табурет 400х400х450 у кімнату проведення слідчих дій ізолятору; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Табурет 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Лавка 900х450х450;Лавка 1500х400х820 зі спинкою; Лавка 1200х400х820 зі спинкою; Лавка 1700х400х820 зі спинкою; Лавка 1300х400х820 зі спинкою; Лавка 1100х400х820 зі спинкою; Лавка 800х400х820 зі спинкою; Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс