-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них. Крісло офісне в чергову частину; Стілець обідній в кімнату прийому їжі ізолятору; Крісло офісне у споруду подвійного призначення (бомбосховище); Крісло з підголовником в актову залу; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату інтерв’ювання; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату конфіденційних побачень ізолятору; Табурет 400х400х450 у кімнату проведення слідчих дій ізолятору; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Табурет 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Лавка 900х450х450;Лавка 1500х400х820 зі спинкою; Лавка 1200х400х820 зі спинкою; Лавка 1700х400х820 зі спинкою; Лавка 1300х400х820 зі спинкою; Лавка 1100х400х820 зі спинкою; Лавка 800х400х820 зі спинкою; Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс
Оголошено тендер
1 065 241.00
UAH
Номер:
bc495b59d8fc43d7889dea8a515afc4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-18-015116-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 065 241.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них. Крісло офісне в чергову частину; Стілець обідній в кімнату прийому їжі ізолятору; Крісло офісне у споруду подвійного призначення (бомбосховище); Крісло з підголовником в актову залу; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату інтерв’ювання; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у кімнату конфіденційних побачень ізолятору; Табурет 400х400х450 у кімнату проведення слідчих дій ізолятору; Табурет з кріпленням до підлоги 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Табурет 400х400х450 у приміщення очікування ізолятору; Лавка 900х450х450;Лавка 1500х400х820 зі спинкою; Лавка 1200х400х820 зі спинкою; Лавка 1700х400х820 зі спинкою; Лавка 1300х400х820 зі спинкою; Лавка 1100х400х820 зі спинкою; Лавка 800х400х820 зі спинкою; Комплект стільців для зони очікування у фронт офіс
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.02.2025 16:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума1 065 241.00 UAH