-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний); НК 024:2023 - 56739 - Аналізатор культури крові IVD (діагностика in vitro) автоматичний)
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-010956-a
Завершена
5 160 455.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 51 604.55 UAH
мін. крок: 1% або 51 604.55 UAH
Номер:
1cca48507dcc4a05bbcf3aff43c4a364
Внутрішній номер закупівлі:
24467772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-010956-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Мартинова +380502913200 annamartunova07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 160 455.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2025 15:38 - 23.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2025 15:38 - 26.02.2025 09:00
Період кваліфікації:
26.02.2025 09:00 - 27.02.2025 13:48
Період завантаження договору:
05.03.2025 00:00 - 15.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 160 455.00 ДК 021:2015: 38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний); НК 024:2023 - 56739 - Аналізатор культури крові IVD (діагностика in vitro) автоматичний)