• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний); НК 024:2023 - 56739 - Аналізатор культури крові IVD (діагностика in vitro) автоматичний)

Оголошено тендер

5 160 455.00 UAH
Номер: a6566b0b1e0149ac8fa053144928bfcf
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-18-013416-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 5 160 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38430000-8 – Детектори та аналізатори (НК 024:2023 - 56747 Аналізатор бактеріологічний для ідентифікації та визначення антимікробної чутливості IVD (діагностика in vitro) автоматичний); НК 024:2023 - 56739 - Аналізатор культури крові IVD (діагностика in vitro) автоматичний)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.02.2025 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 160 455.00 UAH