-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Тендер Prozorro UA-2018-09-05-000401-c
учасник повинен забезпечити постачання природного газу для потреб Замовника та підпорядкованих йому закладів з жовтня 2018 року по грудень 2018 року
Завершена
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
fdbb15d78e6345efa1c1668a43594922
Внутрішній номер закупівлі:
2445444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-05-000401-c
Замовник:
Студениківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358916
-
Адреса:
08421, Україна, Київська область, село Студеники, вулиця Переяславська, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боліла Дар'я Юріївна +380456727142 Studenikisr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2018 13:00 - 11.09.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2018 13:00 - 21.09.2018 18:00
Аукціон:
24.09.2018 13:55 - 24.09.2018 14:22
Період кваліфікації:
24.09.2018 14:22 - 24.09.2018 17:32
Період завантаження договору:
24.09.2018 14:22 - 14.10.2018 14:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
08421, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, село Студеники, вулиця Переяславська, 19 та за адресами підпорядкованих Замовнику закладів
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 24.09.2018 14:22 - 05.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 24.09.2018 14:22 - 05.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
635 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2018 17:32
Документи
49
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
662 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
661 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34528630
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" 0504945694 kvn@uanergy.com http://www.uanergy.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 97 ЛІТЕРА З
Початкова пропозиція
669 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
d399b8c73a3c4c4ca91a317b7ed38909
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-05-000401-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
17-560
Сума договору:
635 340.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
08.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний