• Відкриті торги
  • КЕП

ПРИРОДНИЙ ГАЗ

635 340.00 UAH з ПДВ
Номер: d399b8c73a3c4c4ca91a317b7ed38909
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-05-000401-c-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 17-560
Дата підписання: 08.10.2018 00:00
Період дії договору: 08.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 635 340.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 635 340.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 60000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 08421, Україна, Київська область, Переяслав-Хмельницький район, село Студеники, вулиця Переяславська, 19 та за адресами підпорядкованих Замовнику закладів На карті