-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки)
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-007220-a
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки) 32 найменування
Завершена
60 575.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 303.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 303.00 UAH
Номер:
a63d4e952fbc49548c5568c13aba3fdd
Внутрішній номер закупівлі:
24449333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-17-007220-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка, вулиця Промислова, 1, місто Українка, Обухівський район, Київська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Філоненко Аліна Леонідівна 380457255412 filonenkoalina0209@gmail.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 575.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.02.2025 13:44 - 03.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2025 13:44 - 06.03.2025 09:00
Аукціон:
07.03.2025 12:21 - 07.03.2025 12:50
Період кваліфікації:
07.03.2025 12:50 - 14.03.2025 13:17
Період завантаження договору:
20.03.2025 00:00 - 30.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 575.83 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки)