-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки)
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-007220-a
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки) 32 найменування
Завершена
60 575.83
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 303.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 303.00 UAH
Період оскарження:
17.02.2025 13:44 - 03.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.