-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини та приладдя до тракторів
Тендер Prozorro UA-2025-02-12-010514-a
Торги відмінено
2 837 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 188.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 188.50 UAH
Номер:
fee0eeeb690b40658bde766433caeaa8
Внутрішній номер закупівлі:
24407000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-12-010514-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 837 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2025 15:07 - 17.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2025 15:07 - 20.02.2025 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
13d3f5f54b16441aaf4cb3592cc6ddb1
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Згідно пп. 1 п. 50 Особливостей, а саме: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
18.02.2025 10:36 - 01.03.2025 00:00
Дата опублікування:
18.02.2025 10:36
Дата виконання:
01.03.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 837 700.00 Запасні частини та приладдя до тракторів