-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини та приладдя до тракторів
Оголошено тендер
2 837 700.00
UAH
Номер:
64814bb807eb4ac7a468c6ae1d55099c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-12-011383-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 837 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини та приладдя до тракторів
Примітки:
Вартість закупівлі - 2 837 700,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.02.2025 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опис1. Загальний фонд бюджету міста Києва; 2. Спеціальний фонд бюджету міста Києва; 3. Госпрозрахункові кошти підприємства.
Сума2 837 700.00 UAH