-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2025-02-12-009449-a
Торги відмінено
520 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 200.00 UAH
Номер:
38836592ea1b408a9b63005a1afbfcfa
Внутрішній номер закупівлі:
24405908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-12-009449-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкурат-Кремлянець Ольга Миколаївна +380544972837 olgashcurat@ukr.net http://crl-shostka.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2025 14:30 - 17.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2025 14:30 - 20.02.2025 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
11a330ecf059450a845d64c9d9ad3aef
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у замовника виникла необхідність в уточненні кодів по утилізації відходів, неможливість внесення змін до електронних полів оголошення та потреба в зміні обсягів закупівлі
Період оскарження:
18.02.2025 13:48 - 01.03.2025 00:00
Дата опублікування:
18.02.2025 13:48
Дата виконання:
01.03.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴520 000.00 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами