-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
520 000.00
UAH
Номер:
b31bbe5c1b074d9c8573396e3b07d16f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-12-010810-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981514
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, м.Шостка, вул.Щедріна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.02.2025 14:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з управління медичними та небезпечними відходами (18 01 01 Гострі інструменти)
Кількість
550 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги з управління медичними та небезпечними відходами (18 01 02 частини тіла та органів, включаючи посудини з кровю та консервовану кров ( крім зазначених за кодом 18 01 03)) (D10), ( D13), (D15)
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги з управління медичними та небезпечними відходами (18 01 03 відходи , збирання та видалення, яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання винекнення інфекцій (неорганічні медичні відходи категорія «В») (D10), ( D13), (D15), 18 01 04 Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції (наприклад: перев’язувальний матеріал, гіпсові пов’язки, простирадла, одноразовий одяг, підгузки тощо)
Кількість
7450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Послуги з управління медичними та небезпечними відходами (18 01 09 Лікарські препарати інші)
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума520 000.00 UAH