-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити перекриття
Тендер Prozorro UA-2025-02-11-002518-a
Плити перекриття
Торги не відбулися
78 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 392.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 392.00 UAH
Номер:
c9da6f3e0d644f5c88d80661604ac3ba
Внутрішній номер закупівлі:
24382761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-11-002518-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345716
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Заводська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зайцева Олена 380674082182 o.zaitseva@zp.naftogaz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2025 10:22 - 17.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2025 10:22 - 20.02.2025 23:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 400.00 Плити перекриття