-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити перекриття
Оголошено тендер
78 400.00
UAH
Номер:
b5fe668ac93c4c4e8b67ac78e661a396
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-11-003182-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ЗАПОРІЖГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345716
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Заводська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ЗАПОРІЖГАЗ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03345716
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Заводська, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
78 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плити перекриття
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
11.02.2025 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності підприємства
Сума78 400.00 UAH