-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42160000-8 Котельні установки (транспортабельна котельна установка)
Тендер Prozorro UA-2025-02-08-000488-a
транспортабельна котельна установка
Завершена
5 757 444.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 787.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 787.22 UAH
Номер:
53745ebe497543ccbd80d91c188bbd08
Внутрішній номер закупівлі:
24361971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-08-000488-a
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ропай Сергій Сергійович +380442716469, +380442716478 ropay.s.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 757 444.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2025 14:57 - 15.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2025 14:57 - 18.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
18.02.2025 00:00 - 24.02.2025 17:19
Період завантаження договору:
02.03.2025 00:00 - 12.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 757 444.00 42160000-8 Котельні установки (транспортабельна котельна установка)