-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42160000-8 Котельні установки (транспортабельна котельна установка)
Оголошено тендер
5 757 444.00
UAH
Номер:
38d30d7e576b4f09a4be2253302f90e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-08-000481-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 757 444.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42160000-8 Котельні установки (транспортабельна котельна установка)
Примітки:
транспортабельна котельна установка
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установки
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.02.2025 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 757 444.00 UAH