-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
1)Дихальний контур для апарата штучної вентиляції легень; 2)Датчик потоку для апарата штучної вентиляції легень.
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-009275-a
Завершена
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер:
14772fa708824b7b8aa399b52119718d
Внутрішній номер закупівлі:
24355538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-07-009275-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Дудко +380951250897 zast.economy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2025 14:06 - 14.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2025 14:06 - 17.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
17.02.2025 00:00 - 19.02.2025 13:53
Період завантаження договору:
25.02.2025 00:00 - 07.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴130 000.00 1)Дихальний контур для апарата штучної вентиляції легень; 2)Датчик потоку для апарата штучної вентиляції легень.