-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1)Дихальний контур для апарата штучної вентиляції легень; 2)Датчик потоку для апарата штучної вентиляції легень.
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
a84656bfb21a47c19f5c1c1aa901a45c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-07-011510-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36897937
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м.Суми, вул. Санаторна, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
1)Дихальний контур для апарата штучної вентиляції легень;
2)Датчик потоку для апарата штучної вентиляції легень.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Дата опублікування:
07.02.2025 13:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дихальний контур для апарата штучної вентиляції легень
×
-
НК 024:2023:
37706 Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
Датчик потоку для апарата штучної вентиляції легень
×
-
НК 024:2023:
61692 Давач потоку газів для дихального контура одноразового використання
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума130 000.00 UAH