-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система обiгрiву пацiєнтiв
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-007563-a
Завершена
276 580.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 765.80 UAH
мін. крок: 1% або 2 765.80 UAH
Номер:
390531c6fca748e686eea5fbb3e94f7a
Внутрішній номер закупівлі:
24353807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-07-007563-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крижановська +380487503296 tkriza@ukr.net https://berezivska.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 580.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2025 13:04 - 14.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2025 13:04 - 17.02.2025 14:00
Період кваліфікації:
17.02.2025 14:00 - 18.02.2025 11:20
Період завантаження договору:
24.02.2025 00:00 - 06.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴276 580.00 Система обiгрiву пацiєнтiв