• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Система обiгрiву пацiєнтiв

Оголошено тендер

276 580.00 UAH
Номер: 1d26942eb95741a689b8a5e9487198f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-07-007750-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
Очікувана вартість: 276 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Система обiгрiву пацiєнтiв
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 11989 Електроковдра системи обігріванння всього тіла
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.02.2025 12:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Система обiгрiву пацiєнтiв
Код ДК 021:2015: 33162100-4 Апаратура для операційних блоків
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума276 580.00 UAH