• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)

Поставка здійснюється Постачальником партіями(щотижнево або декілька раз на тиждень) по заявкам Замовника на адреси - 16071, Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-он, с. Блистова, вул. Шевченка, 54 - 16070, Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-он, с. Орлівка, провул. Шкільний, 5 - 16000, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Владислава Шинкаренка, 9-а - 16072,Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-он, с. Слобідка, вул. Шевченка, 98 - 16080, Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-он, с. Дігтярівка, вул. Покровська, 67 - 16000, Чернігівська область , м. Новгород-Сіверський, вул. Б. Майстренка, 2 - 16040, Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-он, с. Печенюги, вул. Центральна, 73а

Торги не відбулися

49 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 247.50 UAH
Номер: 1c1fe6fde17e49b493c7917f03cc24fe
Внутрішній номер закупівлі: 24336079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-06-006919-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Приход +0465823979 viktoriaprihod1509@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.02.2025 12:26 - 11.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2025 12:26 - 14.02.2025 12:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 500.00 Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)