-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Оголошено тендер
49 500.00
UAH
Номер:
ba8315ebc7b54a32bb4678a92248473d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-06-008333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39561452
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, будинок 32 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39561452
-
Адреса:
16000, Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, будинок 32 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
49 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.02.2025 12:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти, місцевий бюджет
Сума49 500.00 UAH