• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аміачна селітра

Торги не відбулися

1 299 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 990.00 UAH
Номер: e296bd9e0e0d49b3ada15c767f87ffe0
Внутрішній номер закупівлі: 24332089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-06-002934-a   
Замовник: Казанківський професійний аграрний ліцей
Контактна особа: Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 299 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.02.2025 10:26 - 11.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2025 10:26 - 14.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 299 000.00 Аміачна селітра