• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аміачна селітра

Оголошено тендер

1 299 000.00 UAH
Номер: c47fd2feb3334f6691fc90286d7e1cd4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-06-003054-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Казанківський професійний аграрний ліцей
Замовник: Казанківський професійний аграрний ліцей
Очікувана вартість: 1 299 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аміачна селітра
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.02.2025 10:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Аміачна селітра
Код ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
Кількість 60 тонна
Період постачання до 28.02.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 299 000.00 UAH