-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 38650000-6 (Фотокамера)
Тендер Prozorro UA-2018-08-22-000269-b
Завершена
34 866.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 174.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 174.33 UAH
Номер:
85b61cfa613c4ae4a80e5846facbaba3
Внутрішній номер закупівлі:
2432084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-22-000269-b
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Григоренко Вікторія Ігорівна 061-236-22-92 GRIGORENKO@ZSMU.ZP.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
34 866.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
174.33 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2018 11:53 - 28.08.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2018 11:53 - 07.09.2018 18:00
Аукціон:
10.09.2018 14:09 - 10.09.2018 14:30
Період кваліфікації:
10.09.2018 14:30 - 17.09.2018 15:38
Період завантаження договору:
10.09.2018 14:30 - 30.09.2018 14:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотокамера
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 05.10.2018
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
Оскарження: 10.09.2018 14:30 - 28.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Анна Кирпичева +380507351237,+380612209621 kasr@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Оскарження: 10.09.2018 14:30 - 28.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
33 850.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
28 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2018 15:38
Документи
25
Скарги
0
ВИНИЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362405212
-
Контактна особа:
Виничук Юрій Володимирович +380973732070 yurapuh64@gmail.com
-
Адреса:
03179, Україна, Київ, Київ, Феодоры Пушиной 44/50
Початкова пропозиція
33 347.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
32 997.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
61c34aa7390d4174a1d78956f204cfa3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-22-000269-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Анна Кирпичева +380507351237,+380612209621 kasr@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Номер договору:
350Т-18
Сума договору:
28 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний