-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотографічне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 38650000-6 (Фотокамера)
28 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
61c34aa7390d4174a1d78956f204cfa3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-22-000269-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Анна Кирпичева +380507351237,+380612209621 kasr@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
350Т-18
Дата підписання:
03.10.2018 00:00
Період дії договору:
03.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
28 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотокамера
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 05.10.2018
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті