-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоемалі акрилові (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-004165-a
Завершена
230 712.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 307.12 UAH
мін. крок: 1% або 2 307.12 UAH
Номер:
2db906f4db364109a35fece2fd128c4c
Внутрішній номер закупівлі:
24315210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-05-004165-a
Замовник:
КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03334894
-
Адреса:
03083, Україна, Київська область, Київ, проспект Науки, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залізнюк Леся Валентинівна +380445255096 sheuamk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 712.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.02.2025 10:57 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2025 10:57 - 13.02.2025 11:02
Період кваліфікації:
13.02.2025 11:02 - 17.02.2025 11:32
Період завантаження договору:
23.02.2025 00:00 - 05.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 712.00 Автоемалі акрилові (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)