• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоемалі акрилові (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)

Оголошено тендер

230 712.00 UAH
Номер: 119b43511b2b40afb5a26d2ad5fdce33
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-05-000911-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Замовник: КП ШЕУ Голосіївського району м.Києва
Очікувана вартість: 230 712.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоемалі акрилові (ДК 021:2015 код 44810000-1 Фарби)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 05.02.2025 08:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума230 712.00 UAH